Cart
Loading...
Loading... 12730-E08
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate with Bracket; for 5'"W to 8"W (130 mm to 200 mm) Runway; Glacier White
MSRP $72.65
| Runway Width | For 5" to 8" (130 mm to 200 mm) Runway |
| Color | Glacier White |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 3" (80 mm) Channel Rack-to-Runway Moutnig Plate with Bracket |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
