Cart
Loading...
Loading... 13730-724
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate with Bracket; for 20'"W to 24"W (510 mm to 610 mm) Runway; Black
MSRP $127.13
| Runway Width | For 20" to 24" (510 mm to 610 mm) Runway |
| Color | Black |
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | Rack-Mounting Kits |
| Ship Width | 2.25" (6 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
