Cart
Loading...
Loading... 10595-704
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate Using J-Bolts 4" (100 mm) W Runway; Black
MSRP $55.14
| Type | For Use With 4" (100 mm) Tray |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
