Cart
Loading...
Loading... 10595-708
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate Using J-Bolts 5 to 8" (130 mm to 200 mm) W Runway; Black
MSRP $57.43
| Type | For Use With 5" to 8" (130 mm to 200 mm) Tray |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
