Cart
Loading...
Loading... 10595-718
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate Using J-Bolts 15 to 18" W (380 mm to 460 mm) W Runway; Black
MSRP $62.59
| Type | For Use With 15" to 18" (380 mm to 460 mm) Tray |
| Color | Black |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
