Cart
Loading...
Loading... 12408-524
3" (80 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate Using J-Bolts 20 to 24" (510 mm to 610 mm) W Runway; Clear
MSRP $112.66
| Type | For Use With 20" to 24" (510 mm to 610 mm) Tray |
| Color | Clear |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 68" (1727 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
