Cart
Loading...
Loading... 12731-118
6" (150 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate with Bracket; for 15'"W to 18"W (380 mm to 460 mm) Runway; Gray
MSRP $103.18
| Size | |
| Color | Gray |
| Width | 15" (381 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | 6" (150 mm) Channel Rack-to-Runway Mounting Plate with Bracket |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |