Cart
Loading...
Loading... 12731-E09
6" (150 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate with Bracket; for 5'"W to 9"W (130 mm to 230 mm) Runway; Glacier White
MSRP $105.63
| Size | |
| Color | Glacier White |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 6" (150 mm) Channel Rack-to-Runway Mounting Plate with Bracket |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |