Cart
Loading...
Loading... 13731-E24
Rack-to-Runway Mounting Plate Using Hat-Shaped Bracket; Computer Beige; 20 to 24"W; Glacier White
MSRP $164.54
| Size | |
| Color | Glacier White |
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | Rack-Mounting Kits |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |