Cart
Loading...
Loading... 12121-718
6" (150 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate; for 15'"W to 18"W (380 mm to 460 mm) Runway; Black
MSRP $94.47
| Size | |
| Color | Black |
| Width | 15" (381 mm) |
| Depth | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 6" (150 mm) Channel Rack-to-Runway Mounting Plate |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |



