Cart
Loading...
Loading... 11241-E12
Adjustable Floor Support Channel; 12"W x 8"H; Glacier White
MSRP $211.57
| Type | For Use With 12" (300 mm) Tray |
| Color | Glacier White |
| Height | 8" (203.2 mm) |
| Width | 6.5" (165 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |