Cart
Loading...
Loading... 11241-E18
Adjustable Floor Support Channel; 18"W x 8"H; Glacier White
MSRP $221.02
| Type | For Use With 18" (460 mm) Tray |
| Color | Glacier White |
| Height | 8" (203.2 mm) |
| Width | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 48" (1219 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |