Cart
Loading...
Loading... 60508-702
Cable Pathway Elevation Kit for ZetaFrame Cabinet; 2"-3"H (50 mm-75 mm); One Pair; Black
MSRP $67.51
| Type | 1 Tier; 2"-3"H (50 mm-75 mm) |
| Color | Black |
| Height | 6.4" (162.56 mm) |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4.2 LB (1.91 kg) |
