Cart
Loading...
Loading... 12362-018
Cable Runway Center Support Kit; 19.2"W; Gold
MSRP $99.40
| Width | 19.2" (488 mm) |
| Color | Gold Chem |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |