Cart
Loading...
Loading... 12362-024
Cable Runway Center Support Kit; 25.2"W; Gold
MSRP $110.38
| Width | 25.2" (640 mm) |
| Color | Gold Chem |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |