Cart
Loading...
Loading... 12362-706
Cable Runway Center Support Kit; 6.56"W; Black
MSRP $69.77
| Width | 6.6" (167 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |