Cart
Loading...
Loading... 12362-E15
Cable Runway Center Support Kit; 16.2"W; Glacier White
MSRP $89.21
| Width | 16.2" (411 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 3" (76 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |