Cart
Loading...
Loading... 12362-E18
Cable Runway Center Support Kit; 19.2"W; Glacier White
MSRP $95.07
| Width | 19.2" (488 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 26" (660 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 27" (69 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |