Cart
Loading...
Loading... 31470-112
Cable Runway Standoff Support Kit; 12"H; Gray
MSRP $110.36
| Color | Gray |
| Height | 12" (304.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |