Cart
Loading...
Loading... 10609-003
Framing Clip Kit; Gold
MSRP $25.06
| Type | 5/8" Bolt; For 1" Channel |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |