Cart
Loading...
Loading... 10621-001
Framing Clip Kit; Gold
MSRP $10.92
| Type | 1/2" Bolt; For 3/8" Channel or Runway Stringer |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.22 LB (0.1 kg) |