Cart
Loading...
Loading... 11408-001
Runway Support Brackets 3/8"; Gold
MSRP $10.70
| Type | For Use With 3/8" (10 mm) or M10 Rod |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.13 LB (0.06 kg) |