Cart
Loading...
Loading... 10607-002
Slotted Support Bracket 3/8"; Gold
MSRP $10.61
| Type | For Use With 3/8" Rod and 1-1/2" Stringer |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.24 LB (0.11 kg) |