Cart
Loading...
Loading... 11310-003
Threaded Ceiling Kit 5/8-11; 72"L; Gold
MSRP $50.78
| Type | For Use With 5/8" Rod |
| Depth | 72" (1829 mm) |
| Country Of Origin | IN |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 190" (4826 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |