Cart
Loading...
Loading... 11310-094
Threaded Ceiling Kit; M16 x 2M
MSRP $50.78
| Type | For Use With M16 x 2M |
| Depth | 78.8" (2000 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 190" (4826 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |