Cart
Loading...
Loading... 11746-024
Triangular Support Bracket; Gold
MSRP $87.52
| Type | For 9" to 24" Wide Runway |
| Color | Gold Chem |
| Width | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |