Cart
Loading...
Loading... 11421-009
Wall Angle Support Kit; 11"W x 2"H x 2"D; Gold
MSRP $43.59
| Type | For Use With 9" (230 mm) Runway |
| Color | Gold Chem |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 11" (279.4 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |