Cart
Loading...
Loading... 11421-012
Wall Angle Support Kit; 14"W x 2"H x 2"D; Gold
MSRP $49.93
| Type | For Use With 12" (300 mm) Runway |
| Color | Gold Chem |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 14" (355.6 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |