Cart
Loading...
Loading... 11421-015
Wall Angle Support Kit; 17"W x 2"H x 2"D; Gold
MSRP $53.32
| Type | For Use With 15" (380 mm) Runway |
| Color | Gold Chem |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 17" (431.8 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |