Cart
Loading...
Loading... 11421-024
Wall Angle Support Kit; 26"W x 2"H x 2"D; Gold
MSRP $65.47
| Type | For Use With 24" (610 mm) Runway |
| Color | Gold Chem |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 26" (660.4 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |