Cart
Loading...
Loading... 11421-720
Wall Angle Support Kit; 22"W x 2"H x 2"D; Black
MSRP $53.09
| Type | For Use With 20" (510 mm) Runway |
| Color | Black |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 22" (558.8 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |