Cart
Loading...
Loading... 11421-E24
Wall Angle Support Kit; 26"W x 2"H x 2"D; Glacier White
MSRP $62.59
| Type | For Use With 24" (610 mm) Runway |
| Color | Glacier White |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 11" (279 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |