Cart
Loading...
Loading... 02004-001
Hex Cap Bolts 3/8-16; 1.25"L; Gold
MSRP $1.78
| Nominal Size | 3/8-16 |
| Length | |
| Color | Gold Chem |
| Depth | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | Hex Cap Bolts |
| Ship Width | 0.5" (1 cm) |
| Ship Length/Depth | 4" (102 mm) |
| Ship Height | 0.5" (1 cm) |
| Shipping Weight | 0.13 LB (0.06 kg) |