Cart
Loading...
Loading... 02004-005
Hex Cap Bolts 1/2-13; 1.75"L; Gold
MSRP $2.75
| Nominal Size | |
| Length | |
| Color | Gold Chem |
| Depth | 1.8" (44 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.19 LB (0.09 kg) |