Cart
Loading...
Loading... 11440-003
Threaded Drop Rod; 144"L; Gold
MSRP $51.37
| Type | 3/8-11 UNC-2A rod |
| Length |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 366" (9296 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |