Cart
Loading...
Loading... 10697-002
Threaded Rod Coupling Kit; 0.63"W; Zinc
MSRP $12.93
| Type | For 5/8" Rod |
| Width | 0.6" (16 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Zinc |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.3 LB (0.14 kg) |