Cart
Loading...
Loading... 04003-001
Split Lock Washer 5/8"; Gold
MSRP $1.73
| Nominal Size | 5/8" |
| Color | Gold |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | 5/8" |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |