Cart
Loading...
Loading... 04003-002
Split Lock Washer 1/4"; Gold
MSRP $3.20
| Nominal Size | 1/4" |
| Color | Gold |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | 1/4" |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.03 LB (0.01 kg) |