Cart
Loading...
Loading... 20015-080
Split Lock Washer 5/16"; Zinc
MSRP $1.58
| Nominal Size | 5/16" |
| Color | Zinc Plated |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | 5/16" |
| Ship Width | 1" (3 cm) |
| Ship Length/Depth | 3" (76 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |