Cart
Loading...
Loading... 20015-090
Split Lock Washer 3/8"; Zinc
MSRP $2.92
| Nominal Size | 3/8" |
| Color | Zinc Plated |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Type | 3/8" |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |