Cart
Loading...
Loading... 20141-100
Split Lock Washer 1/2"; Gold
MSRP $1.58
| Nominal Size | 1/2" |
| Color | Gold |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Type | 1/2" |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |