Cart
Loading...
Loading... 37252-G02
RMR Fixed Wall-Mount Enclosure Front to Rear Lashing Bracket; 1.76" (45 mm) H x 1.84" (47 mm) W x 22.682" (419 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $130.64
| Depth | 24" (610 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 1.8" (45 mm) |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
