Cart
Loading...
Loading... 37800-C01
RMR Modular Enclosure Cable Lashing Bracket; 47.2" (1200 mm) H x 1.6" (41 mm) W; Black
MSRP $144.00
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Color | Black |
| Height | 46.4" (1179 mm) |
| Width | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 128" (3251 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
