Cart
Loading...
Loading... 37800-C02
RMR Modular Enclosure Cable Lashing Bracket; 70.9" (1800 mm) H x 1.6" (41 mm) W; Black
MSRP $152.77
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Color | Black |
| Height | 70.1" (1781 mm) |
| Width | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
