Cart
Loading...
Loading... 37800-G03
RMR Modular Enclosure Cable Lashing Bracket; 78.7" (2000 mm) H x 1.6" (41 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $159.97
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 77.9" (1979 mm) |
| Width | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |
