Cart
Loading...
Loading... 37801-C06
RMR Modular Enclosure Ring Cable Manager; 51U; 94.5" (2400 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $339.95
| Width | 2" (51 mm) |
| Height | 93.9" (2386 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 5.4" (137 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9.5" (24 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |
