Cart
Loading...
Loading... 37801-G01
RMR Modular Enclosure Ring Cable Manager; 24U; 47.2" (1200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $259.32
| Width | 2" (51 mm) |
| Height | 46.6" (1184 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 5.4" (137 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9.5" (24 cm) |
| Ship Length/Depth | 129" (3277 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
