Cart
Loading...
Loading... 37801-G03
RMR Modular Enclosure Ring Cable Manager; 42U; 78.7" (2000 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $288.12
| Width | 2" (51 mm) |
| Height | 78.1" (1984 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 5.4" (137 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9.5" (24 cm) |
| Ship Length/Depth | 209" (5309 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
