Cart
Loading...
Loading... 37802-C02
RMR Modular Enclosure Ring Cable Manager; 38U; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $352.20
| Width | 4.5" (114 mm) |
| Height | 70.2" (1784 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 7.3" (185 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.4" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 8.5" (22 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
