Cart
Loading...
Loading... 37802-G04
RMR Modular Enclosure Ring Cable Manager; 45U; 82.7" (2100 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $390.88
| Width | 4.5" (114 mm) |
| Height | 82.1" (2086 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 7.3" (185 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11.4" (29 cm) |
| Ship Length/Depth | 219" (5563 mm) |
| Ship Height | 8.5" (22 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |
